Kiosk Konteyner Cafe

Kiosk konteyner cafe ne satıyor olursanız olun her işletmeniz için ideal bir çözümdür. Son derece uygun maliyetlidir. Zaman açısından verimlidir. Sağlam ve güvenilirdir. Mühendislik harikası bağımsız yapılar olması nedeniyle istediğiniz yere yeniden yerleştirilebilirler.

Kiosk Konteyner Cafe ile Kendi Ortamınızı Yaratın

Dilediğiniz lokasyonda sizin için tasarlayan, inşa eden, markalaştıran ve kurulumunu gerçekleştiren bir firma ile çalışmak isterseniz Tuğra Konteyner ile iletişime geçin.

Yoğun çalışma ortamları için ısmarlama ve kaliteli kiosk konteyner cafe ortamları sunuyoruz.

Okul birimlerinden yüksek profilli yerler için perakende iş yerlerine kadar her şeyi üretiyoruz

Yatırım getirinizi üst seviyeye getirebilmeniz için gerekeli donanımları tedarik ediyoruz.

Prefabrik kiosk kafenizin tasarımı, düzeni ve uygun donanımın seçimi işinizin başarılı olması için kritik öneme sahiptir.

Seçtiğiniz donanım, kiosk kafenizin performansını önemli ölçüde etkileyecektir.

İster kahve satışı yapan isterseniz de al ve git konsepti ile çalışan bir iş yeriniz olsun gelirinizi en üst düzeye çıkaran bir düzen tasarlamanıza yardımcı olabiliriz.

Konteyner kiosk kafelerde temel gereksinim ilk etapta hareket kolaylığı sağlamaktır. Bu durumda hazır konteyner kiosk sistemleri prefabrik yapılara göre size bu imkânı sağlamaktadır. Örneğin okul bahçesine yerleştirilen bir konteyner kantin, büfe hizmeti için farklı bir yere yine konteyner olarak da yerleştirilebilir. Bu, bu ürünün daha sonra sökülüp başka bir yere taşınmasını sağlar.

Kiosk Konteyner Cafe

Kiosk konteyner cafe son derece yayın tercih edilen bir yapıdır. Özgün, şık ve uygun maliyetli tasarımlarıyla işletmelere renkli bir hava kazandırmaktadır.

Kiosk konteyner cafe taşınabilirdir ve kolayca kurulabilir. Bulunduğu her ortamda göz alıcı bir görünüme sahiptir. Kaliteli bir yapıya sahip olmaları nedeniyle uzun ömürlüdür. Kiosk konteynerler satın alınabildiği gibi belirli dönemler için de kiralanabilir. Taşınabilirliğe uygun işletmeler için haftalık, aylık ve yıllık periyodlarda kiralanmaya uygundur.

Kiosk kafeler doğrudan zemine monte edilebilir veya tercihe göre montesi yapılmadan da kullanılabilir. Kaliteli bir yapıya sahip olmaları sayesinde yıllar boyunca kullanılabilir. Yoğun dönemlerde mekân sıcaktır. Sıcak dönemlerde ise serindir.

Kiosk Konteyner Cafe Kullanım Alanları

Kiosk kafeler çoğunlukla şehir merkezlerinde tercih edilir. Kafe ve barların olduğu yoğun ortamlarda, yemekhanelerde bile kullanılabilir.

Kiosk Konteyner Cafe Özellikleri

Kiosk konteyner cafe renklendirmesi, yalıtım ve havalandırma sistemi özel olarak yapılabilir. Elektrikli cihazlar, su temini ve drenaj borularının tümü önceden monte edilmiştir. Su temini için ara yüzler ve güç kaynağı, kanalizasyon hazırlanır.

Öte yandan;

 • Taşınması kolaydır
 • Uygun maliyetlidir
 • Yaratıcı tasarıma sahiptir
 • Hemen kullanılabilir

Kiosk Konteyner Cafe Fiyatları

Kiosk konteyner cafe fiyatları talebinize göre değişiklik gösterir. Konteyner projelendirme de ölçüler, donanımlar, iç ve dış özellikler fiyatları belirleyen unsurlardır. Tuğra Konteyner olarak ihtiyacınıza yönelik en iyi kiosk konteyner cafe modelini belirliyor ve sizin için bütçe dostu seçenekler sunuyoruz.

İstediğiniz özelliklerde ve bütçenize uygun kiosk konteyner cafe fiyatları almak için bizi arayınız.

Konteyner Üretim Çeşitleri

 • Ahşap lambri (ahşap kaplamalı)
 • Betopan
  – Düz levha betopan
  – Fugalı betopan
  – Ahşap desenli betopan
  – Taş desenli betopan
 • Pergole
 • Kompozit kaplama
 • Sandviç panel


  Kiosk Konteyner Cafe Modelleri

  Kiosk konteyner cafe imalatı, fast food büfesi veya dondurma büfesi gibi farklı amaçlara göre yapılabilmekteyiz. Yurt içi ve yurt dışına gönderilmek üzere özel olarak üreterek sevkiyat yapmaktayız. İstediğiniz türde özgün tasarım, model ve plana sahip kiosk konteyner cafe çeşitleri üretebilmekteyiz.