WC Konteyner

WC konteyner üniteleri şantiye, park, spor ve konaklama tesisi, konser alanı, maden ocağı, askeriye, orman alanları ve daha bir çok alanda tercih edilmektedir.

WC konteyner toplu kullanıma açık olduğu için uygun malzeme ve tasarıma sahip olması gerekir. Konteynerlerin tesisatları sıva altı veya sıva üstü olarak fabrika da projeye göre üretilir. Klozet, pencere ve iç donanımlar isteğe göre değiştirilebilir.

Kullanım özelliklerine göre WC konteyner üniteleri iki yada üç katlı üretilebilir. Özel yada klasik panel sistemli, mono blok veya de monte birleşimli olarak yapılandırılabilir. Nakliye ve montajları kolaydır. İnsanların wc ihtiyaçlarını karşılamak için en iyi ve hızlı çözümdür.

Betopan, sandviç panel ve istediğiniz her tür kaplama modelini WC konteyner üzerinde uygulayabilmekteyiz. Tüm WC kabinler klozet ve ayak taşlı olarak üretilir. Standart olarak atık tankları ve pis su giderleri yapıya dahildir. Ebatlar ve renkler isteğinize özel olarak kadar üretilebilir.

WC konteyner modellerimiz tüm iklim şartlarına dayanıklı bir şekilde üretilir. Ürünlerimiz ses, ısı ve soğuk yalıtımına sahiptir. WC ihtiyacının gerektirdiği tüm alanlarda hızlı bir çözümdür. WC konteyner ünitelerimizi aynı anda birden fazla kişiye hizmet verebilecek şekilde üretmekteyiz. İç donanımlarda lavabo, pisuar ve klozetler isteğinize özel olarak tasarlanabilmektedir. Konteynerlerimiz, elektrik, su ve gider tesisatları ile birlikte hazır olarak üretilmekte ve montajı yapılmaktadır.

WC Konteyner Özellikleri

 • Son teknoloji üretimdir
 • Kısa sürede kurulabilir
 • Tüm alanlarda tercih edilebilir
 • Nakliye avantajı vardır
 • Düşük maliyetlidir
 • İklim ve arazı şartlarına dayanıklıdır
 • Isı ve ses yalıtımlıdır
 • Temizlik ve hijyen kolaydır
 • Uzun süreli kullanıma uygundur

WC Konteyner Kurulumu

WC konteyner kısa sürede kurulabilir yapısıyla üretimi hızlı gerçekleştirilebilen bir yapıdır. Konteynerler özelliklerine göre 1 gün veya 1 hafta gibi kısa süre içerisinde hazırlanabilir. Konteynerlerimiz vinç yardımı ile taşıma aracına yüklenerek transferi gerçekleştirilir ve bir kaç saat içerisinde kullanılacak alana monte edilir.

WC konteyner yapılarımızın elektrik ve su tesisatı montajı üretim tesislerimizde gerçekleştirilir. Elektrik tesisatında yangın güvenliği kaliteli malzeme ve kontrol denetimleri ile sağlanmıştır. Tüm tesisatlar sıva üstü uygulamalar ile estetik görünüme kavuşturulur. Lavabo, musluk, batarya, klozet ve yer taşı üniteleri profesyonelce hazırlanır. Konteyner için sıhhi tesisatlar da sızdırmazlık testleri yapılır. Tüm konteynerlerimiz kalite kontrol denetiminden geçirilmektedir.

WC Konteyner Fiyatları

Konteyner modellerimiz 1’li, 2’li, 3’lü, 4’lü, 5’li, 6’lı ve 7’li olarak standart tasarımlarda üretilir. İsteğe göre iç donanımlar ve özellikler değiştirilebilmektedir. WC konteyner fiyatları tasarım ve donanımların özelleştirilebilmesi ile modele göre değişiklik gösterir. Yapının hazır üretime sahip olması ve aynı zamanda uzun ömürlü ve kaliteli olması fiyat açısından büyük bir avantajdır. Betonarme yapıların tüm tesisat ve malzemeleri yüksek maliyet gerektirdiğinden, hazır konteyner özellikleri ile tercih edilmeyi daha cazip hale getirir.

WC konteyner üretimi seri halinde olabilmesi, malzemelerin toptan alınabilmesi ve uygulamaların konteyner üretim aşamasındayken kolayca yapılabilmesi nedeniyle maliyetler düşürülebilmektedir. Bu sayede alıcılar için hem zamandan hem de bütçeden yüksek tasarruf sağlanabilir.

WC konteynerinizi uygun maliyetlerde ve çok kısa sürede teslim aldıktan sonra şebekenize bağlayarak hemen kullanıma başlayabilirsiniz.

Özel tasarım WC konteyner fiyatları talebinize göre değişiklik gösterir. Konteyner projelendirme de ölçüler, donanımlar, iç ve dış özellikler fiyatları belirleyen unsurlardır. Tuğra Konteyner olarak ihtiyacınıza yönelik en iyi WC konteyner modelini belirliyor ve sizin için bütçe dostu seçenekler sunuyoruz.

İstediğiniz özelliklerde ve bütçenize uygun WC konteyner fiyatları almak için bizi arayınız.

Konteyner Üretim Çeşitleri

 • Ahşap lambri (ahşap kaplamalı)
 • Betopan
  – Düz levha betopan
  – Fugalı betopan
  – Ahşap desenli betopan
  – Taş desenli betopan
 • Pergole
 • Kompozit kaplama
 • Sandviç panel


  WC Konteyner Modelleri

  Son teknoloji ile ürettiğimiz konteyner modellerimiz tekli üniteden 7’li üniteye kadar hazırlanabilmektedir.

  Geniş modellerimizde standart olarak uzun cephe sol kısımdan giriş yapılır. Birleşimli ünitelerde dar cepheden koridora giriş sağlanır. Şantiyelere özel modellerimizde geniş veya dar cepheli koridor yapıları bulunur. Tüm ünitelerimizde sıvı sabunluk ve ayna standart olarak yerleştirilir. Konteyner içerisinde ortada mazgallar bulunur ve bu sayede suyun yerde kalmasını engellenerek hijyen sağlanır. Tercihinize göre alaturka yer taşı veya alafranga klozet kullanılabilir. Taharet musluğu ve tuvalet kağıtlığı ve rezervuarlar konteynerlerimizde bulunur. Üst kısımlarda havalandırma menfezleri ile konteyner içinde hava sirkülasyonu sağlanır.