Özel Tasarım Kulübe Konteyner

Özel tasarım ve hazır kulübe konteyner ihtiyaçlarınızda yalıtımlı, yangına dirençli, konforlu ve güvenlikli profesyonel çözümler sunuyoruz. İsteğinize ve ihtiyaçlarınıza özel kulübe konteyner modelleri, uygun fiyatlar, nakliye ve kurulum dahil seçenekler ile Tuğra Konteyner’de.

Güvenlik ve büfe gibi alanlarda sıklıkla kullanılan kulübeler kolay ve hızlı kurulum özelliğiyle tercih edilmektedir. Kulübeler fabrikamızda hazırlanıp üretim aşamaları tamamlandıktan sonra, ekiplerimizce istediğiniz yere montajı yapılır. Kulübe kabin modellerimize istediğiniz şıklıkta ve estetik bir görünüm kazandırılır.

Hazır kulübe konteyner modelleri hastane, otopark, fabrika, apartman siteleri ve kamuya açık alanlarda kullanılabilir. Birçok yapı alanında yer yetersizliği nedeniyle güvenlik, kafe, büfe ve benzeri özellikler kazandırılamamaktadır. Hazır kulübe konteyner çeşitleri ise bu konuda bir çözüm olarak karşımıza çıkar.

Hazır kulübeler 4 mevsim kullanılabilir. Yaz ve kış mevsimi ne olursa olsun farklı yalıtım seçenekleri ile benzersiz özelliklere sahiptir. İstenilen her noktaya konulabilir ve ihtiyaçlarınıza yönelik özel tasarım kulübe olarak da üretilebilir.

Özel tasarım kulübe konteyner istenilen ölçüde ve hedeflenen özelliklerde yeniden tasarlanması ile oluşur. Fabrika, AVM, otopark, sinema, hastane, taksi durağı, özel okullar, dershaneler, kurslar, siteler ve daha birçok alanda kullanılabilir.

Özel tasarım kulübe konteynerler istenilen ölçü ve tasarımda model olarak üretilebileceği gibi iç donanımları da arzu edilen şekilde hazırlanabilmektedir. Tesisat malzemelerinin kalitesi, sertifikalı güvenlik sigortaları, ısıtma ve soğutma kulübenin tasarımına dahildir. Konfor için gereken tüm elektronik ve mekanik araçlar isteğe göre monte edilebilir.

Betonarme yapılar yerine hazır kulübe konteyner tercih etmeniz zaman ve maliyet açısından çok avantajlıdır. Kabinler istediğiniz zaman yer değiştirebilir ve yeniden özelleştirilebilir.

Özel tasarım kulübe konteyner fiyatları

Özel tasarım kulübe konteyner fiyatları talebinize göre değişiklik gösterir. Konteyner projelendirme de ölçüler, donanımlar, iç ve dış özellikler fiyatları belirleyen unsurlardır. Tuğra Konteyner olarak ihtiyacınıza yönelik en iyi kulübe konteyner modelini belirliyor ve sizin için bütçe dostu seçenekler sunuyoruz.

İstediğiniz özelliklerde ve bütçenize uygun özel tasarım kulübe konteyner fiyatları almak için bizi arayınız.


    Özel Tasarım Kulübe Konteyner Modelleri