Özel Konsept Taksi Durağı Konteyner

Özel konsept taksi durağı konteyner uzun kullanım ömrü ve uygun maliyetli olmasından dolayı taşınmaz ve yapım aşamasında birçok uygulama gerektiren betonarme yapılara göre daha çok tercih edilmektedir. Taksi durağı konteynerleri cazip kılan en önemli özelliği taşınabilir olmasıdır. Taksi durağınızı bulunduğu konumdan alıp farklı bir konuma taşıyabilirsiniz. Bu nedenle hazır konteyner modelleri çok tercih edilen yapılar haline gelmiştir.

Taksi durağı konteynerler ısı yalıtım ve sızdırmazlık uygulamaları ile her mevsim kullanılabilir şekilde üretilir. Aşırı sıcak, yağmur, kar ve diğer tüm şartlara karşı çok dayanıklıdır. Cephe kaplama, zemin kaplama, iç ve dış tasarım tamamen isteğinize göre özel bir şekilde hazırlanabilir. Konteyneriniz istediğiniz boyut ve büyüklükte üretilebilir.

Özel Konsept Taksi Durağı Konteyner Özellikleri

Özel konsept taksi durağı konteyner yangına dayanıklı fibercement malzeme ile kaplanarak üretilir. Konteynerin pencere ve kapıları istediğiniz ebatlarda kesilebilir. İç ve dış tasarım isteğinize özel renklerde ve şekillerde tasarlanabilmektedir. İç donanımlara tuvalet ve mutfak tezgâhı yerleştirilebilir.

Özel konsept taksi durağı konteyner modelleri istediğiniz bölgeye yerleştirilebilir olması nedeniyle çok tercih edilmektedir. Normal betonarme taksi durağı yapımı 6-12 ay sürerken konteyner taksi durağı yapımı bir birkaç gün sürmektedir.

Özel olarak veya toplu şekilde üretilebilen özel konsept taksi durağı konteyner yapım aşamasındayken malzemelerinin toplu tedarik edilmesinden dolayı son derece uygun maliyetlerde üretilir. Kalite ve sağlamlık kontrolü gibi uygulamalar üretim aşamasında kolaylıkla sağlanabilmektedir. Üretimde 1. kalite malzemeler kullanılarak yapının daha uzun ömürlü ve konforlu olması sağlanır.

Özel konsept taksi durağı konteyner olmasından dolayı bulunduğu bölgenin konseptine uygun ve çevreye değer katacak şekilde üretilir. Taksi durağı içerisinde talep ettiğiniz tüm özel istekler gerçekleştirilir.

Özel konsept taksi durağı konteyner Yapım Süresi

Taksi durağı konteyner kullanılacak alanın büyüklüğüne ve tasarımda istenen özelliklere göre projelendirilerek profesyonel mimarlar tarafından hazırlanır. İstediğiniz metrekare ve özelliklere uygun tasarlanan konteyner yapı çelik konstrüksiyon malzemeler ile desteklenerek uzun yıllar boyunca kullanılması sağlanır. Proje profesyonel bir mimar tarafından çizildiğinde 7-10 iş günü içerisinde hazırlanır.

Taksi durağı açma şartları

 • Park alanı betonarme olmalıdır.
 • Durak içi telefon ve telsiz sistemi olmalıdır.
 • Durak içerisinde ecza dolabı bulundurulmalıdır.
 • Taksi içerisinde şoförün kimlik bilgileri olmalıdır.
 • Durak içerisinde şoförlerin adı ve fotoğrafı yer almalıdır.
 • Minimum 8 arabanın park edebileceği bir alana sahip olunmalıdır.

Özel konsept taksi durağı konteyner iç tasarımı modern ve kentin yapısına uygun bir şekilde hazırlanmaktadır. İç tasarım konforlu ve müşteri memnuniyetini ön planda tutacak şekilde dizayn edilir. Konteyner içerisinde istediğiniz türde mobilya ve mutfak ekipmanları yerleştirilebilir. Yeni nesil şehircilik anlayışı ile birleşen modern konteyner taksi durakları her ihtiyacı karşılayacak şekilde üretilir.

Özel konsept taksi durağı konteyner Fiyatları

Özel konsept taksi durağı konteyner fiyatları talebinize göre değişiklik gösterir. Konteyner projelendirme de ölçüler, donanımlar, iç ve dış özellikler fiyatları belirleyen unsurlardır. Tuğra Konteyner olarak ihtiyacınıza yönelik en iyi konteyner taksi durağı modelini belirliyor ve sizin için bütçe dostu seçenekler sunuyoruz.

İstediğiniz özelliklerde ve bütçenize uygun özel konsept taksi durağı konteyner fiyatları almak için bizi arayınız.

Konteyner Üretim Çeşitleri

 • Ahşap lambri (ahşap kaplamalı)
 • Betopan
  – Düz levha betopan
  – Fugalı betopan
  – Ahşap desenli betopan
  – Taş desenli betopan
 • Pergole
 • Kompozit kaplama
 • Sandviç panel


  Özel Konsept Taksi Durağı Konteyner Modelleri