Metropol Konteyner

Metropol konteyner standart konteynerlere göre daha estetik ve bulunduğu çevrenin dokusu ile uyumlu konteynerlerdir.

Metropol konteynerler, güvenlik kulübesi, satış ofisi, taksi durağı, gazete bayi, bilet satış noktası ve çalışma ofisi gibi farklı alanlarda tercih edilmektedir.

Metropol konteyner bulunduğu bölgenin özellikleri ile uyumlu modern görünümde bir konteyner ürünüdür. Tamamen şehre ve kişiye özel üretilir. İç ve dış yalıtımlar isteğinize özel hazırlanır. Alüminyum kompozit, ahşap ve siding gibi yalıtım seçenekleri ile hazırlanır. İçinde yaşayacak insanların tüm ihtiyaçlarını modern bir şekilde karşılamak üzere üretilmiştir. Estetik ile modernizmin buluştuğu harika bir yapıdır.

Metropol konteyner yapısı gereği uzun ömürlüdür. Adına metropol denmesinin nedeni bulunduğu ortama uyumlu olması ve estetik katmasıdır. Tasarım tamamen size ve çevreye özeldir. Konforlu ve geniş bir kullanım alanı vardır. İç ve dış yalıtımlar sayesinde tasarrufludur. Depreme, yangına, küflenmeye ve çürümeye karşı son derece dayanıklıdır.

Firmamıza ait metropol konteyner iç tesisat yapısı projenize özel olarak döşenir. Tüm tesisatlar kaliteli marka ve malzemeler ile donatılmıştır. Hepsi dünya standartlarında ve en iyi kalitede sigorta / bağlantı elemanları kullanılarak döşenir. Elektrik tesisatı ile su tesisatı güvenli bir şekilde konumlandırılmıştır. Konteyneriniz yangın ve sızıntı tehlikelerine karşı son derece güvenlidir.

Metropol lüks konteyner iç yalıtımı minimum 8mm kalınlıkta ve yüksek yoğunlukta özel levhalar ile döşenir. Dış yalıtım ise 12mm kalınlıkta özel levhalar ile sağlanır. Konteynerinizin tasarımını istediğiniz şıklıkta yaptırabilirsiniz ve buna bağlı olarak istediğiniz standartlarda kompozit yalıtım malzemeleri de kullanılabilmektedir

Şık tasarıma sahip lüks konteyner özellikleriyle dikkat çeken konteyneriniz tüm projelendirme işlemleri bittikten sonra yaşayacağınız bölgeye nakliye edilir. Nakliye tamamlandıktan sonra tüm tesisatlar bağlanır ve artık konteyneriniz içinde yaşamanız için kullanıma hazırdır.

Metropol konteynerler birçok amaçla kullanılabilir. Satış ofisi, büfe veya ev olarak tercih edilebilir. Piknik alanları ve parklarda genel kullanıma açık olarak kullanılabilir. Son derece estetik ve uyumlu bir tasarıma sahiptir.

Metropol konteyner modellerimiz arasında ev, satış ofisi, bilet satış gişesi, gazete bayii, dondurmacı, kafe, taksi durağı, wc tuvalet ünitesi vb. gibi birçok çeşit bulunmaktadır. Yapılarımız son derece güvenlidir. Konteyner girişine isteğinize göre çelik kapı yerleştirilebilir.

Metropol Konteyner Fiyatları

Metropol konteyner fiyatları talebinize göre değişiklik gösterir. Konteyner projelendirme de ölçüler, donanımlar, iç ve dış özellikler fiyatları belirleyen unsurlardır. Tuğra Konteyner olarak ihtiyacınıza yönelik en iyi metropol konteyner modelini belirliyor ve sizin için bütçe dostu seçenekler sunuyoruz.

İstediğiniz özelliklerde ve bütçenize uygun metropol konteyner fiyatları almak için bizi arayınız.

Konteyner Üretim Çeşitleri

 • Betopan
  – Düz levha betopan
  – Fugalı betopan
  – Ahşap desenli betopan
  – Taş desenli betopan


  Metropol Konteyner Modelleri