Özel Tasarım Ofis Konteyner

Özel tasarım ofis konteyner modellerimiz modern konseptleriyle öne çıkan ürünlerimiz arasında. Modern olmasının yanı sıra uygun maliyetli ve hemen kullanıma hazır olması ona en çok tercih edilen ofis yapısı olma özelliğini sağlıyor.

Hazır ofis almanın avantajı hemen kullanıma hazır olmasıdır. Acil ofis konteyner ihtiyaçlarınızda Tuğra Konteyner olarak size hızlı ve uygun maliyetli çözümler sunuyoruz.

Kurumsal konseptinize uygun özel tasarım ofis konteyner hangi sektörde olursanız olun tüm ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır. Özel tasarım ofis konteyner konseptlerimizle markanızla ilgili birçok şehirde ve aynı anda açılış gerçekleştirebilirsiniz.

Özel tasarım ofis konteynerler betonarme yapılara göre hızlı üretilir. Uygun maliyetlidir. İstediğiniz gibi özelleştirilebilir. Her yere taşınabilir özelliktedir. İnşaat atığı gibi sorunları yoktur. Mevcut konteynerinize birden fazla eklemeler yaparak ofis alanınızı veya mağazanızı büyütebilirsiniz. Dönemsel olarak yaptırsanız bile satışa çıkararak 2. el olarak satışa sunabilir ve yatırımınızı geri alabilirsiniz.

Tuğra konteyner özel tasarım ofis konteyner modelleri ile her sektördeki ihtiyaçlarınıza uygun pratik çözümler sunmaktadır. Satış ofisinizi alarak aynı gün kullanmaya başlayabilir ve satış yapabilirsiniz.

Özel tasarım ofis konteynerler hazır bir ürün olduğundan taksi durağı, kafe, inşaat satış ofisi ve satış mağazası gibi birçok alanda zemine yerleştirildiği andan itibaren kullanıma hazırdır.

Tek ofis konteyner olarak kullanabileceğiniz gibi birleşimli konteyner bina olarak da kullanabilirsiniz. Konteyner katları birden fazla 3 ya da 4 katlı olabilmektedir. Tüm ofis konteynerler konforlu, ısı ve ses yalıtımlıdır. Dış tasarım isteğinize göre hazırlatabilir veya konteynerinizi mevcut tasarımlarımızla hemen alıp kullanmaya başlayabilirsiniz.

Hazır tasarımlarda ofis konteyner satışı gerçekleştirdiğimiz gibi modern veya lüks projeler için de özel tasarımlar gerçekleştirmekteyiz. Yatırımınız ister büyük ister küçük olsun tüm konteynerler tam donanımlı ve güvenlikli bir şekilde hazırlanmaktadır.

Konteyner tasarımları sanal ortamda uzman mühendislerimizce özel olarak tasarlanır ve tüm kontroller gerçekleştirilerek üretime alınır. Konteynerlerimizde yeni nesil tasarım ve üretim teknolojileri kullanmaktayız.

Özel Tasarım Ofis Konteyner Fiyatları

Özel tasarım ofis konteyner fiyatları talebinize göre değişiklik gösterir. Konteyner projelendirme de ölçüler, donanımlar, iç ve dış özellikler fiyatları belirleyen unsurlardır. Tuğra Konteyner olarak ihtiyacınıza yönelik en iyi özel tasarım ofis konteyner modelini belirliyor ve sizin için bütçe dostu seçenekler sunuyoruz.

İstediğiniz özelliklerde ve bütçenize uygun ofis konteyner fiyatları almak için bizi arayınız.

Konteyner Üretim Çeşitleri

 • Ahşap lambri (ahşap kaplamalı)
 • Betopan
  – Düz levha betopan
  – Fugalı betopan
  – Ahşap desenli betopan
  – Taş desenli betopan
 • Pergole
 • Kompozit kaplama
 • Sandviç panel


  Özel Tasarım Ofis Konteyner Modelleri