HAKKIMIZDA

Tuğra Konteyner Prefabrik siz değerli müşterilerine kaliteli, hızlı ve çağdaş hizmet vermek amacı ile kurulmuştur. 2017 yılından bu güne biriken tecrübesi ve yükselen kalitesiyle hizmetinizdedir. Sektöründe lider firmalar arasında olan Tuğra Konteyner Prefabrik alanında uzman son derecede deneyimli ve kaliteli ustalar ile ticaret hayatında yer almaktadır. Bu yolda müşteri odaklı çalışma felsefesini kendisine amaç edinerek, kalite ve güveni sağlamayı bir vizyon haline getirmiştir. Konteyner ve Prefabrik dalında gelişen teknolojiden yararlanıp yeni sistemler geliştirerek müşterilerine hızlı, kaliteli ve üstün hizmet sunmak öncelikli hedefidir. 

Amacı üretmekte olduğu ürünlerinde, müşterilerinin sadece bu zamanda değil uzun vadede isteklerini karşılayabilmektir. Tuğra Konteyner Prefabrik geniş müşteri portföyü ile çeşitli amaçlara yönelik çalışmalar yapmaktadır. Standart projelere bağlı kalmaksızın müşterilerin istek ve arzuları doğrultusunda kullanım amacına göre istenilen ölçüde imalat yapabilecek deneyimli personel ile gerekli makine teçhizatı ve tecrübesiyle kalitede iddialı düşük maliyetli üretim yapmaktadır. 

Firma sahip olduğu geniş ürün portföyü ile mutlaka sizin ihtiyacınıza da uygun çözümler bulacaktır. Daha fazla bilgi için iletişim bilgileri üzerinden firmaya ulaşabilirsiniz. Tuğra Konteyner Prefabrik  kaliteli üretimi ve uygun fiyatlı konteyner satışları ile sektörde üst sıralardaki yerini almıştır. Tuğra Konteyner Prefabrik `in hedefi, içinde bulunduğu sektörde güven, kalite ve uygun fiyatın birleştiği nokta olarak anılmak ve bu doğrultuda kalıcı olmaktır.

Misyon

Sizlere layık : dürüstlük, doğruluk, müşteri memnuniyeti ve kurduğumuz kalite yönetim sistemi ışığında kurumsallaşarak sürekli gelişmek yenilenmektir. Koruyucu huzur veren yaşam ortamları tasarlamak ve üretmektir. Zaman içerisinde Tuğra Konteyner Prefabrik  sektöründe, emin adımlarla büyümekte ve kendinden söz ettirmektedir. Şirket olarak biz müşterilerimizle aynı anda büyümekten, aynı yolda yürümekten gurur ve mutluluk duyacağız.

Vizyon

En kısa sürede, bildiğimiz işte üretim süreçlerimizi sürekli iyileştirmek ve bu doğrultuda kurumsal hedeflerimizi geliştirmektir. Yaşanılan deprem felaketinden sonra önemini daha da iyi anladığımız kaliteli ve dayanıklı hazır konut olarakda adlandırdığımız prefabrik yapılar, evler her türlü ihtiyacı karşılayabilecek nitelikte inşa edilmektedir. Yapılarımız 1.derece deprem şartları ve 3. iklim bölgesi esas alınarak üretilmektedir.