TUĞRA KONTEYNER PREFABRİK

HER İKLİME UYGUN
EKONOMİK KONTEYNERLER

Standart projelere bağlı kalmaksızın özel tasarım konteyner modellerimiz ile kalitede iddialı ve düşük maliyetli üretim yapmaktayız.

KonutKonteynerler

Kaliteli ve Konforlu Konteyner Evler
Son zamanlarda insanların çok fazla tercih ettiği konteyner evler, en az diğer türdeki evler kadar yaşamaya elverişlidir.

KonutKonteynerler

Kaliteli ve Konforlu Konteyner Evler
Kolay inşa edilebilir yapısıyla ve ekonomikliğiyle de insanların dikkatini çekmektedir.

TUĞRA KONTEYNER & PREFABRİK

Tuğra Konteyner Prefabrik siz değerli müşterilerine kaliteli, hızlı ve çağdaş hizmet vermek amacı ile kurulmuştur. 2017 yılından bu güne biriken tecrübesi ve yükselen kalitesiyle hizmetinizdedir. Sektöründe lider firmalar arasında olan Tuğra Konteyner Prefabrik alanında uzman son derecede deneyimli ve kaliteli ustalar ile ticaret hayatında yer almaktadır. Bu yolda müşteri odaklı çalışma felsefesini kendisine amaç edinerek, kalite ve güveni sağlamayı bir vizyon haline getirmiştir. Konteyner ve Prefabrik dalında gelişen teknolojiden yararlanıp yeni sistemler geliştirerek müşterilerine hızlı, kaliteli ve üstün hizmet sunmak öncelikli hedefidir. 

Amacı üretmekte olduğu ürünlerinde, müşterilerinin sadece bu zamanda değil uzun vadede isteklerini karşılayabilmektir. Tuğra Konteyner Prefabrik geniş müşteri portföyü ile çeşitli amaçlara yönelik çalışmalar yapmaktadır. Standart projelere bağlı kalmaksızın müşterilerin istek ve arzuları doğrultusunda kullanım amacına göre istenilen ölçüde imalat yapabilecek deneyimli personel ile gerekli makine teçhizatı ve tecrübesiyle kalitede iddialı düşük maliyetli üretim yapmaktadır. 

 

REFERANSLARIMIZ

Tamamlanan Proje
0 +
Konteyner
0 +
Prefabrik
0 +
Mutlu Müşteri
0 +

Konteynerlerimiz

KIOSK CAFE
KONTEYNERLER

Daha Fazla

OFİS
KONTEYNERLER

Daha Fazla

KONUT
KONTEYNERLER

Daha Fazla

ÖZEL TASARIM
KULÜBE

Daha Fazla

METROPOL
KONTEYNERLER

Daha Fazla

ÖZEL TASARIM
TAKSİ DURAĞI

Daha Fazla

ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ